Withings BT vererõhumõõtja

bpmMõned nädalad olen nüüd kasutanud Withings’i juhtmevaba vererõhumõõtjat. Antud seade suhtleb samuti nutiseadmetega (iOS ja Android) üle BT standardi. Vererõhumõõtjal endal ekraani ei ole, kogu info kuvatakse nutiseadmes olevas programmis. Töötab ta 4xAAA patareidega (komplektis kaasas).

Seade on pakitud kompaktsesse papist karpi, mida on ülimalt lihtne avada ning hea kasutada hiljem ka seadme hoiustamiseks.

Esimese asjana tuleb telefoni seadistada “Withings Healt Mate” app (mul oli juba kaalu seadistamisest programm seadistatud ning kasutaja määratud), ning oma andmetega kasutaja seadistada.

Vererõhu mõõtmiseks tuleb seade asetada käele, nuppust sisse lülitada ning nutiseadmes BT seadete all seadmega ära siduda, siis avada Withingsi app ja vajutada “Start”. Seade näitab täpse vererõhu ning pulsi.

“Withings Mate” app näitab infot mõõtmiste kohta ning samas eelnevate mõõtmiste infot graafikuna, hea võrrelda kuidas vererõhk päeva/tundide jooksul muutub.

Vererõhumõõtja kasutamisel “Withings Mate” appis on see hea omadus see, et saab ühe liigutusega määrata kas mõõdetakse sisestatud kasutaja andmeid või kellega teise oma mida ei ole vaja salvestada mällu (kaalu puhul on kasutajate seadistamine keerulisem).

Asetades seadme käele ja vajutades sisselülitamise nuppu siis antakse kohe programmile info ning telefon küsib kas käivitada programm või mitte, mõõtmise käivitamiseks tuleb programmist “Start” vajutada.

Mina soetasin enda kaalu IM Arvutid AS Solarise salongist.

This entry was posted in Arvustus and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.