Park Inn by Radisson Riga Valdemara

img_0097Veebruari alguses Riiat külastades sai ööbitud oktoobris 2016 avatud “Park Inn by Radisson Riga Valdemara” hotellis, aadressiga Krogus iela 1 Riga.

See hotell asub Daugava jõe kaldal, jalutuskäigu kaugusel nii Riia vanalinnast kui ka BT1 messikeskusest (Ķīpsalas iela 8, Rīga), läheduses asub ka rahvusvaheline Riia lennujaam.

Hotell ise näeb uus ning moodne välja. Teenindus nii vastuvõtus kui restoranis on viisakas ning igati kliendile vastutulelik. Aatriumi disaini elementidena on kasutatud eri kõrgustel ja eri suundades riputatud värvilisi särke/pluuse.

Toad on keskpärased: voodi(d), kirjutuslaud, minibaar, suur riidekapp, televiisor ja konditsioneer. Hommikumantlid ja sussid on paraku toast puudu. Toas on ka veekeedu kann koos tee valikuga ning kiirkohviga, on nii valget kui ka pruuni suhkrut ja koorepulbrit.

Vannituba on suur ning avar, duššinurk on eraldatud klaasist seinaga ning põrandast veidi kõrgema alusega.

Kõrvuti tubade vahel on uksed, et kui ööbida sõpradega kõrvuti tubades siis saab lihtsalt teineteisele külla.

Veidike ka toa puudustest, mis on ajajooksul parandatavad ning nii uue ehitise/hotelli puhul täiesti mõistetavad. Esimese asjana panin tähele, et kui dušši all käija siis pärast kogu vannitoa põrand ujutab (arvatavasti lasi duššinurga aluse ja põranda vahelt läbi.). Lisaks ei toiminud konditsioneer korralikult, stabiilselt jonnakalt hoidis toa temperatuuri 20,5C peal isegi kui korduvalt muutsin seda soojemaks.

Hommikusöök hotellis oli veidikene omapärane, kui minna ka ligi tunnike pärast algust sööma siis alles kantakse lauale/letile toiduvalikut. Toiduvalik erines veidi tavapärasest hotellide hommikusöögist, kuid oli maitsev ning isuäratav.

Hotellis on audentseid Itaalia toite pakkuv restoran “Bocca Buona”. Restorani toidud olid maitsvad ning meenutasid nii teostuselt kui maitselt Itaalias saadud maitseelamusi.

Kindlasti peatun võimalusel antud hotellis veel ning julgen soovitada ka kõigile kellel on soov puhata uues ning rahakoti sõbralikus hotellis.

This entry was posted in Arvustus, Majutus and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.